Fare İlaçlama

Fare İlaçlama, Canlı Fare Yakalama,

Fare İlaçlama Hizmeti

 

Sarılık, veba, tifo, bağırsak parazitleri, verem, sıtma ve benzeri hastalıklara yakalanmamızın en büyük sebebi, yaşadığımız yerleri seven, davet etmesek de gelen, mikrop ve bakteri yayan, iğrendiğimiz misafirlerdir. Yani, böcekler ve fareler... Bu zararlı canlılar insanları ısırmak ve sokmak suretiyle, vücuda zehirli salgılarını bırakırlar ve derideki dokulara zarar verirler. Bu canlılardan biri olan 'uyuz böceği' de insan derisinde kaşınmalara yol açar. Ciltte kızarıklık ve döküntü oluşumuna sebep olurlar. Öldürücü virüsler yayan fareleri yakalamak ve etkisizleştirmekse oldukça zordur. Fareler oldukça akıllı hayvanlardır ve ortamlada çok iyi gizlenirler. Tüm bu olumsuz etkilere yol açan misafirlerden kurtulmadığımız takdirde, hızla çoğalabilir ve büyük problemlere neden olabilirler. Bu yüzden, Birikim Fare İlaçlama olarak; sağlıklı ve sorunsuz ilaçlama hizmeti sunuyor ve size ait alanları bu organizmalardan koruyoruz.

İlk önce ilaçlanacak bölgede yaşayan canlının ne olduğunu buluruz. Böceklerin türünü ve hareket kabiliyetini saptamak son derece önemlidir. Sonrasında en etkili ilacı temin ediyor ve kullandığımız beş yöntemden birini seçip uygulamaya geçiyoruz. Bu istenmeyen haşerelere uyguladığımız ilaçlama yöntemlerimiz ise; kokulu, kokusuz, sıvı (kokulu-kokusuz), jel şeklinde ilaçlama ve fare istasyonlarıdır. Jel şeklindeki ilaçlama yöntemimiz tamamen doğaldır ve yürüyen haşereler için oldukça etkilidir. Sıvı(kokulu) ilaçlama ise, etkisi en hızlı alınan ilaçlama yöntemlerimizden biridir. Haşerelere karşı oldukça etkilidir. Çalışmamız bittikten sonra, yaptığımız tüm çalışmaların bir raporunu hazırlayıp müşterilerimize teslim etmekteyiz. Birikim Fare İlaçlama olarak,sizleri bu  rahatsız edici misafirlerden, kaliteli - nitelikli - sağlığa zararı dokunmayan ilaç kullanımı ve duruma özel belirlenen yol haritamızla en kısa sürede kurtarıyoruz.

Günümüzde ucuz fiyatlara hizmet veren, amatör ve kurumsallıktan uzak birçok firma bulunmaktadır. Bu firmalar kullandığı kalitesiz, kötü ilaçlar yüzünden insanların zehirlenmesine sebep olmaktadır. Bu yüzden, önceliğimiz insan sağlığını korumak ve doğaya zarar vermeden faaliyetlerimizi sürdürmektir. Fare İlaçlama Firması olarak, Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı, çalışma ruhsatına sahip ve diğer ilaçlama firmalarından daha başarılı yasal bir firmayız. Gücümüzü, kaliteli ve güvenilir kavramlarına paralel meydana getirdiğimiz işlerden almaktayız. Alanında uzman kadromuz ile, %100 garantili ve 7/24 hizmet sunmaktayız. İlaçlamadan sonra uzun bir süre tekrar etmemesi yönünde garanti vermekteyiz. Bize, irtibat numaralarımızdan ulaşabilir ya da sosyal medya hesaplarımızdan yazabilirsiniz. Ayrıca, sitemizi ziyaret ederek başvuruda bulunabilirsiniz. Çok kısa süre içinde, talep edilen bölgelerde ilaçlama faaliyetlerini yerine getirmek üzere hazırız!

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

0
0
0
s2sdefault